Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kanecek 

Ukliďme Dubňany! Uklidme Česko V

13 fotek 8.4.2017 - zobrazení 3 komentáře
Shrnutí letos prvního, ale celkově již pátého dobrovolnického uklízení 8.4. v Dubňanech - Ukliďme Dubňany - Ukliďme Česko V.
Nejprve začnu malou nemilou zprávou a tou byla slabší účast. Ač se o akci dozvědělo hodně lidí z facebooku, z letáků po Dubňanech a z letáku roznesených do schránek po Jarohněvicích, tak jich příliš nepřišlo. Leták jsem dávala i na kabelovku, ale nevím, jestli byl vyprezentovaný. Účast dobrovolníků z Jarohněvic rovnal se nule, což mě nejvíce zamrzelo.
Ale ty vynikající zprávy jsou, že jsme v malém počtu byli naprosto geniální a musím nás pochválit. Celé uklízení proběhlo opět velmi příjemně, nasmáli jsme se, pokecali a hlavně si zamakali.
Červeně zobrazená oblast je ta, která se stihla uklidit, samozřejmě jsou nějaká místa a není jich málo, kde jsme se nebyli schopni dostat a některá místa se určitě přehlédla. Hodně odpadků je bohužel plavající ve vodě, ale pomocí "Žufánka" :D jsme se snažili, co jsme viděli vytáhnout.
Oblast kterou jsme prošli tam, při uklízení odpadků má celkem 3 km, takže dohromady nachozeno tam a zpět krásných 6 km, což je hrubý odhad.
Byli jsme rozděleny na dvě skupinky.
První skupinka uklízela břeh blízko Jarohněvic: Já a Jiří, Lukáš, Hanka a Leona, Majka, Lukáš a Míša spolu s dvěma ratolestmi Bětuškou a Honzíkem.
Druhá skupinka uklízela oblast tu vzdálenější a nabití pozitivní energií pokračovali ještě podél Kyjovky: Ondřej a Peťka se opravdu překonali.
Klobouk dolů Všem, že jsme v tak malém, ale milém počtu zvládli toho tolik uklidit.
Uklizeno cca 50 pytlů odpadků. Odvoz zajistil TSDukos.
S pozdravem a velkým DÍKY,
org LucKa
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron